Gizlilik Politikası

Bu internet sitesinde yer alan tüm metin, resim, fotoğraf ve benzeri içerik ve materyalin hakları Gopta Spor' a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, internet, vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.

Bu internet sitesi güvenli bir şekilde kullanılmasına ve kullanıcı bilgilerinin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmekle birlikte, nihai güvenliğin sağlanması kullanıcıya aittir. Bu kapsamda kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini temin etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, siteye girmesi nedeniyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve sonuçlardan sorumlu olduğunu kabul eder.

Sitede yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde bu ´bilgi´lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bu bilgileri referans alarak bir işlem yapmak istediğinde nihai ve güvenilir enformasyonu Gopta Spor dan temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder.

Gopta Spor, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme ve site üzerinden kullanıcılara sağladığı herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme hakkına sahiptir.

Gopta Spora, kullanıcının siteyi ‘Gizlilik Prensipleri ve Kullanım Koşulları’na ve hukuka aykırı olarak kullandığını veya Gopta Spor sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj ve saldırı gerçekleştirdiğini tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konularda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili mercilere bildirme hakkına sahiptir. Ayrıca bu ve benzeri durumlarda Gopta Spor, Gizlilik Prensipleri ve Kullanım Koşulları’nda öngörülen/öngörülmeyen tüm önlemleri alma hakkına da sahiptir.

Her türlü güvenlik önleminin alınmasına rağmen internetin yapısı gereği sitede yer alan bilgilerin veya kullanıcı bilgilerinin, başkaları tarafından hukuka aykırı olarak ele geçirilme riski her zaman mevcuttur. Bu tarz yetkisiz kullanımlar dolayısıyla doğacak zararlar Gopta Spor sorumluluğunda değildir.

Bu internet sitesi üzerinden verilen kişisel bilgiler, Gopta Spor ve işbirliği içinde olduğu kurumlar hariç, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ve ticari amaçla kullanılmayacak ya da kullandırılmayacaktır.

Gopta Spora, ‘Gizlilik Prensipleri ve Kullanım Koşulları’nda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Kullanıcı, siteye girmekle ‘Gizlilik Prensipleri ve Kullanım Koşulları’nı okuduğunu ve kabul etmiş sayılacağını ve kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

Gopta Spora, Gizlilik Prensipleri ve Kullanım Koşulları’na gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür eder.
2159 kez izlendi - 6.9.2018